Produkty

Sprzedajemy, projektujemy, produkujemy i dostarczamy rozwiązania do produkcji wyrobów z metalu bezpośrednio z kręgu.

Nasze rozwiązania, zarówno do małych serii, jak i do masowej produkcji, są dostępne w konfiguracjach dostosowanych do potrzeb. Dzięki procesom automatycznym otrzymujemy najwyższą jakość i najkrótsze czasy wykonania przy minimalnym wkładzie pracy.

Wyroby wytwarzane na naszych rozwiązaniach, można znaleźć w zastosowaniach codziennego użytku. Oto niektóre dziedziny przemysłu, które korzystają z naszych urządzeń: przemysł meblowy, producenci urządzeń grzewczych, wentylacji, klimatyzacji, AGD, producenci regałów magazynowych, oświetlenia, elektroniki, przemysł motoryzacyjny, telekomunikacyjny, różnego rodzaju podwykonawcy oraz producenci obudów.

Wykonajmy skok w wydajności!

PivaPunch

PivaPunch jest programowalnym centrum wykrawania prosto z kręgu. Jest zaprojektowane zarówno do produkcji z kręgu jak również z arkuszy. Podstawowa wersja PivaPunch jest przystosowana do prac uniwersalnych, a wersje niestandardowe wyposażone są w zależności od konkretnych potrzeb, aby pomóc Tobie wykonać tygrysi skok w wydajności.

PivaBend

Centrum gnące PivaBend jest oparte o zasadę skrzydłowego gięcia, która sprawia, że gięcie jest przyjazne dla obrabianego materiału. Przeznaczona do gięcia, paneli, różnego rodzaju obudów, dostosowana do zapotrzebowania.

PivaSystem

PivaPunch i PivaBend są zintegrowane w jednej linii, gdzie gotowe elementy można wykonywać prosto z kręgu. Detale, kiedy jest taka potrzeba, mogą być również formowane rolkowo. Procesy takie jak spawanie i zaciskanie mogą być dodane do linii, by umożliwić wykonanie gotowego produktu w jednym przejeździe.

PivaCare

Nasze rozwiązania zaprojektowano do pracy ciągłej przy najwyższej wydajności. Twoja produkcja w systemie 24/7 jest zabezpieczona przez nasz profesjonalny zespół serwisowy.

Twoje cenne linie produkcyjne PivaPunch i PivaBend zostały stworzone do długotrwałego funkcjonowania. Układy mechaniczne, hydrauliczne, elektryczne i system sterowania mogą zostać zaktualizowane tak by przetrwać kolejną dekadę lub nawet dwie.