PivaPunch

Nasze centrum wykrawa prosto z kręgu jak również z kręgu i arkuszy. Wyposażone i dostosowane do Twoich potrzeb, niezależnie czy produkujesz małe czy duże serie.

Wydajność

PivaPunch jest rozwiązaniem bardzej wydajnym od innych metod wykrawania , ponieważ odbywa się w pełni automatycznie prosto z kręgu. Wykrojone elementy są odkładane zgodnie z Twoimi potrzebami.

Elastyczność

Jest bardziej elastyczny ponieważ używa zawansowanego, łatwego w programowaniu systemu CNC do wykrawania z kręgu. Wspólna szerokość kręgu jest używana do różnych części wytwarzanych w małych seriach, podczas gdy właściwa szerokość kręgu jest stosowana przy dużych seriach.

Niezawodnoćć

Wykrawarka PivaPunch zaistniała na rynku w 1999. Była używana w ponad 100 czołowych zakładach produkcyjnych na całym świecie. Stworzyliśmy maszynę którą rozwijaliśmy przez lata zachowując tą samą zasadę działania. Teraz procentuje to w wysokiej dostępności maszyn. Sterowanie Siemens oraz zastosowanie sprawdzonych rozwiązań zabezpiecza niezawodność. Korzystasz z czterech dekad naszego doświadczenia w technologii wykrawania.

Korzyści PivaPunch są różne:

  • 100% czasu to rzeczywisty czas wykrawania, ponieważ nie ma czasu potrzebnego na zamianę narzędzi. (wszystkie narzędzia są aktywne), a taśma jest podawana non-stop od przesuwu do przesuwu.
  • Podwójne narzędzia wykrawania (DTP) cechy: dwa otwory lub naroża są symetrycznie wykrawane w tym samym czasie w celu zminimalizowania czasu trwania cyklu
  • Brak stref martwych w wykrawaniu, nie wymaga szkieletu
  • Brak straty czasu potrzebnego na załadunek dzięki ciągłemu podawaniu taśmy
  • Brak straty czasu potrzebnego na rozładunek. Rozładowywanie odbywa się symultanicznie z wykrawaniem
  • Bez niepotrzebnego odpadu, dzięki zastosowaniu właściwej szerokości kręgu
  • Zawiera wystarczającą ilość narzędzi potrzebnego do użycia jednej szerokości kręgu

PivaPunch jest dostępna w następujących rozmiarach:

PCC60 dla szerokości do 610 mm (0,5 do 2 mm, 0,5 do 5 mm),
PCC80 dla szerokości do 815 mm (0,5 do 2 mm, 0,5 do 4 mm),
PCC125 dla szerokości do 1 250 mm (0,5 do 2 mm, 0,5 do 3,5 mm),
PCC150 dla szerokości do 1 525 mm (0,5 do 2 mm, 0,5 do 3 mm),
PCC180 dla szerokości do 1 800 mm (0,5 do 2 mm)