PivaSystem

Nasze zespoły sprzedaży i projektowe są do Twojej dyspozycji. Wykonamy analizę detali i zaprojektujemy linię tak, by była jak najbardziej zoptymalizowana pod Twoją produkcję. Zapewniamy krótki czas produkcji, instalacji i uruchomienia.

Najlepsze wyniki uzyskuje się z partnerstwa, gdzie produkt końcowy i urządzenia produkcyjne są opracowane w ramach tego samego procesu. Zarówno PivaPunch jak i PivaBend będą zoptymalizowane i przystosowane tak, aby spełnić oczekiwania wobec produkowanych detali i wielkości produkcji, elastyczności i logistyki.

Detale mogą być również formowane metodą rolkową. Procesy takie jak spawanie mogą również zostać dołączone do całego procesu produkcyjnego.

W procesie jednomaszynowym oszczędzasz miejsce na hali. Detale są produkowane prosto z kręgu, dzięki temu nie potrzebujesz ich przenosić na kolejny proces produkcyjny oraz nie są narażone na porysowanie. W rezultacie otrzymujesz optymalną jakość wyrobu.

Doświadczysz znakomitego zwrotu inwestycji z kilku powodów.

  • Produkt końcowy jest wykonywany w jednym procesie produkcyjnym.
  • Detale są produkowane prosto z kręgu- umożliwia to łatwy przesył materiału bez żadnego dodatkowego postoju, w dół strumienia procesu produkcyjnego.
  • Przyspieszenie czasu produkcji- tylko 1/3 czasu standardowego procesu produkcyjnego metodami konwencjonalnymi.
  • Jedna maszyna w całym procesie produkcyjnym to oszczędność kosztów- potrzebny jest tylko jeden operator.